KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 8482008
nr 848 2008
Birger Lundquist
(1910-1952), Sverige
Teckning, Birger Lundquist (1910-1952), signerad, Man och kvinna, motivets mått: 19x22
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 23 september 2013
kl 20:09:08
150 kr
200 kr
Birger Lundquist
Läs mer om Birger Lundquist